Takže lidi :D může vám být jedno jak se jmenuju :P stačí když víte že si říkám *VéRa* :D asi si myslíte že se jmenuju Veronika ale taky můžu být Alžběta, Iva, Karolína :D no to je jedno :D jsem docela šílená patnáctiletá puberťačka která nenávidí španát, týrání zvířat, lži a pomluvy.. ale neříkám že taky nepomlouvám :D píšu sem moje myšlenky, přání a je z toho příběh o Ivči, moje věrná kopie. Není to moje kamarádka.. prostě jsem to já v její podobě. Ona je hezká, s krásnou postavou, tmavými vlasy s růžovou, modrou a někdy červenou ofinou. A jestli chcete znát její příběh a moje přání tak čtěte dál... ;)

Jak to doopravdy začalo?

31. května 2012 v 22:16 |  Žádný další sen..
"Mami mám hotovo. Já jedu." říkám mamce a přitomk si hážu do batohu uplně zbytečné věci. "Běž prosimtě. A pozdravuj tam!"
Jupí! je to přesně jako v tom snu. Jedu autobusem, pak zahnu doleva, doprava a znovu doleva, nahodu po kopečku a slyším zpěv. A proti mě běží Neb s Nadem a DAVID!! Objímáme se, líbáme se.. no prostě spolu chodíme.. hodně dlouho. nebylo to nic jako v tom snu, ale úplně obyčejné kamarádství v dětstí, pak přechod do puberty, pár zblázněných hormonů a pak uvědomění si toho, že se máme opravdu rádi, že nám kamarádství nestačí. A tak nějak to prostě začalo. Řekli jsme si z očí do očí a od té doby jsem nejšťastnější člověk na světě. "Jak je to dlouho co jsem tě neviděl?" ptá se David "týden? Měsíc? Rok? Nebo celé staletí? Chyběla jsi mi Ivčo." "Ty mě taky. Nejdem za nimi opékat? Po té cestě mi docela vyhládlo." A tak sedíme, zpíváme, opékáme, smějeme se a je nám všem dobře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama