Takže lidi :D může vám být jedno jak se jmenuju :P stačí když víte že si říkám *VéRa* :D asi si myslíte že se jmenuju Veronika ale taky můžu být Alžběta, Iva, Karolína :D no to je jedno :D jsem docela šílená patnáctiletá puberťačka která nenávidí španát, týrání zvířat, lži a pomluvy.. ale neříkám že taky nepomlouvám :D píšu sem moje myšlenky, přání a je z toho příběh o Ivči, moje věrná kopie. Není to moje kamarádka.. prostě jsem to já v její podobě. Ona je hezká, s krásnou postavou, tmavými vlasy s růžovou, modrou a někdy červenou ofinou. A jestli chcete znát její příběh a moje přání tak čtěte dál... ;)

Ráno? Je to ráno??

1. února 2012 v 22:13 |  Jak to začalo..
Je ráno! Je ráno?? Dá se tomu tak řiíct? Asi hodně brzké ráno. Cože?? Pět hodin? To jsem tohomoc nemaspala.. NO nic.. Jdu se najíst. Hlad nenám.. To asi jen tak automaticky. O tevřu lednici a co nevidím. Opravdu tam nic nevidím. Otevřu skříň s pečivem a je tam jeden starý rohlík. Tak si udělám kakao. Vždt vůbec nemám hlad. Za to může David. Z toho něco bude. Doufám. Do lesa jedeme až v 7. Ty dvě hodiny jen tak ležím, loudám se po domě, plném spících a chrápajících lidí a sladce pochrupujících malých princezen a princů. Princů ne, prý to jsou Želvy Ninja. Omluvám se hoši.
První člověk vzhůru
! Už je 6.. jen hodina. A to bude ustaraných očí, proč jsem tak unavená a proč nechci jíst... "Ivčo nachstej se a pořádně se obleč. Venku je docela zima." říká mi děda a souká na sebe zelené maskovací kalhoty. Za pár okamžiků už sedíme v jeho staré rachotině, kteru jsem si svým způsobem oblíbila. Ten její zvuk se pozná na 10 kilometrů. Párkrát zahneme doleva, párkrát doprava a jsme u Davida. Vlastně u jeho táty. Jeho maminka bydlí v naší vesnici. To s tátou jezdí po cizině.
"Dobrý den" pozdravím slušně "kde máte Davida?" "Ten ještě vyspává. Nechtěj jsem ho po včerejšku budit. Ale vypadá to, že ty jsi čilá jako rybička."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama