Takže lidi :D může vám být jedno jak se jmenuju :P stačí když víte že si říkám *VéRa* :D asi si myslíte že se jmenuju Veronika ale taky můžu být Alžběta, Iva, Karolína :D no to je jedno :D jsem docela šílená patnáctiletá puberťačka která nenávidí španát, týrání zvířat, lži a pomluvy.. ale neříkám že taky nepomlouvám :D píšu sem moje myšlenky, přání a je z toho příběh o Ivči, moje věrná kopie. Není to moje kamarádka.. prostě jsem to já v její podobě. Ona je hezká, s krásnou postavou, tmavými vlasy s růžovou, modrou a někdy červenou ofinou. A jestli chcete znát její příběh a moje přání tak čtěte dál... ;)

Už je to tady!

23. ledna 2012 v 19:39 |  konečně patnáct!
Ano, ano.. už je to tady! přesně před patnácti lety jsem se narodila. Jupíí. Na tohle datum jsem se už hodně dlouho těšila i s mou kamarádkou, která je o den mladší (Vůůbec se ti nesměju Trisko :P) No a konečně to přišlo! Dnešní den musí být nejúžasnější, nejšílenější a dokonalý. Nemusí být dokonalý, hlavně ať je krásný. Od samého rána mně těší jedna zpráva za druhou. Všichni mi přejí hodně štěstí, zdarví a jiné ohrané blahopřání. Sice mně to těší, ale čekám něco výjmečného, něco, co se bude lišit od těch ostatních. Teď přeje maminka: "Hodně štěstíčka, zrdavíčka a ať Vám to s Davidem vydrží!" No to si piš, že vydrží. Budeme mít maličký domeček, (který mám mimochodem už teď vybraný) v něm dvě dětičky, vkleci plno křečků, na dvoře psa, zapálený ohěň v krbu v obýváku, kde budeme my dva sedět a všchno sledovat.
Mám to ale pěkně naplánované. Už jen stačí přemluvit Davida na toho psa. To bude ještě tvrdý oříšek, ale zvládnu to. A protože je pracovní den, tak musím do školy. Už tak mám díky tomu mému přemýšlení jako vždy spoždění. Snad stihnu autobus. Jestě na sebe obleču mikinu a obuju boty. Teď snad budu muset utíkat, abych dorazila v čas. To nám ten den pěkně začíná. A utíkám jako o závod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama